Strona główna » Płatność BLIKiem bez terminala w kasie fiskalnej

Płatność BLIKiem bez terminala w kasie fiskalnej

Data dodania: 26-01-2024 Wyświetleń: 65


Płatność BLIKiem w kasie fiskalnej? To możliwe!

PayTel wprowadza nowoczesne rozwiązanie, które pozwala przyjmować płatności kodem BLIK bezpośrednio w kasie fiskalnej, bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń. Dzięki udostępnieniu płatności BLIKiem w kasie fiskalnej, transakcje procesowane są szybko i wygodnie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Co istotne, klient nie musi przepisywać haseł SMS czy danych z karty płatniczej. Wystarczy zatwierdzić smartfonem transakcję w swojej aplikacji bankowej. Cały proces jest więc bardzo szybki i wygodny – klient podaje kod BLIK i akceptuje płatność w aplikacji banku.

Aby aktywować usługę BLIK w kasie fiskalnej, należy skontaktować się ze swoim sprzedawcą urządzenia. Po elektronicznym podpisaniu umowy na realizację płatności, usługa zostanie automatycznie aktywowana. Z rozwiązania mogą obecnie korzystać użytkownicy kas Novitus Nano i Novitus Sento. Wkrótce usługa będzie dostępna we wszystkich kasach online firm Novitus i Elzab.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu