Strona główna » Regulamin

Regulamin

12.00
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO  KASAFISKALNA.COM  s.c.

1. Sklep internetowy KASAFISKALNA.COM s.c.,

działający pod adresem www.kasafiskalna.com prowadzi sprzedaż urządzeń fiskalnych i sklepowych akcesoriów wykorzystywanych w handlu. Zamówienia przyjmujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Jednak ich przetwarzanie i realizacja odbywa się w godz. 9- 17 w pon-pt.

2. Sklep jest prowadzony przez firmę

KASAFISKALNA.COM S.C.
z siedzibą w Piasecznie przy ul. Zgoda 8 b
NIP 1231231390, Regon 142651575


3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich z podziałem na cenę netto (nie zawierającą podatku VAT) i cenę brutto (zawierającą podatek VAT). Cena brutto (zawierającą podatek VAT) podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
 

4. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu oraz kontaktem telefonicznym..Do każdego zamówienia doliczane są koszty dostawy chyba, że odbiór odbywa się osobiście. Dostawę urządzeń na terenie Piaseczna realizujemy GRATIS w uzgodnionym terminie. Dostawa/odbiór towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

5. Sklep KASAFISKALNA.COM s.c. zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia. W tym celu możemy poprosić o potwierdzenie zamówienia poprzez kliknięcie we wskazany link w otrzymanej od sklepu wiadomości e-mail.  W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
biuro@kasafiskalna.com, Tel. 22 7501882

7. Zamówienie zostanie zrealizowane do 3 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia. W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu KASAFISKALNA.COM s.c.

8. Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało numer telefonu zamawiającego i adres poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Sklep zastrzega sobie prawo do niewysyłania towaru.
 

PŁATNOŚĆ

9. Sklep KASAFISKALNA.COM s.c. proponuje na następujące formy płatności:

- Płatność internetowa - płatność z góry przelewem z konta lub kartą kredytową
- przelewem: po potwierdzeniu przez nas zamówienia, prosimy o wpłatę należności

konto:
   BRE BANK SA: 69 1140 2004 0000 3902 7148 9167

- za pobraniem: za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi  
- gotówką: Klient płaci przy odbiorze w biurze firmy KASAFISKALNA.COM s.c.  w Piasecznie lub jeśli uzgodniono inaczej w siedzibie zamawiającego.
 
10. Do każdego zakupu dołączamy KP lub faktura VAT. Jeśli faktura ma zostać wystawiona na firmę, należy podać nazwę, dane oraz NIP firmy. Dokonując zakupu Klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.

11. Złożone zamówienie może być anulowane drogą telefoniczną: Tel. 22 7501582, lub mailową do czasu kiedy nie zostanie ono zrealizowane/potwierdzone.

12. Aby ułatwić obsługę stałych Klientów, wprowadziliśmy opcjonalną ich rejestrację. Jest ona możliwa przy dokonywaniu pierwszych zakupów w naszym sklepie. Przy kolejnych zakupach można posługiwać się loginem (unikalnym identyfikatorem klienta) i hasłem podanym podczas rejestracji w trakcie pierwszych zakupów.

 

ZWROTY, REZYGNACJE

13. Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2000 r. O ochronie praw konsumenta, Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie KASAFISKALNA.COM bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany paragon lub FV.

14.KASAFISKALNA.COM s.c. gwarantuje zwrot wartości produktu. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, Klient płaci również za odesłanie towaru.

15. Informacje o zwrocie lub chęci wymiany towaru prosimy kierować na adres mail: biuro@kasafiskalna.com lub  Tel: 22 7501582, 602 739 235
Po jego otrzymaniu prześlemy odpowiedź z niezbędnymi informacjami, dotyczącymi sposobu odesłania towaru.
Prosimy nie wysyłać towaru bez uprzedzenia, ani za pobraniem. Przesyłki wysyłane bez uprzedniego kontaktu telefonicznego bądź  e-mailowego nie będą przyjmowane.

REKLAMACJE

16. W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie wadliwego towaru na adres sklepu KASAFISKALNA.COM s.c.
Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru zostaną zwrócone po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć KP lub FV wraz z opisem przyczyny zwrotu. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie to możliwe. Jeśli będzie to już niemożliwe sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Za towar wadliwy uznaje się taki, która ma wady techniczne. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Urządzenia fiskalne, które zostały zafiskalizowane nie podlegają wymianie.


17. Sklep KASAFISKALNA.COM s.c. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu lub wymiany towaru, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły.

18. Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w naszym sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

19. Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych KASAFISKALNA.COM s.c. wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

20. Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adresem:

KASAFISKALNA.COM s.c.

ul. Zgoda 8 b
05-500 Piaseczno
e-mail: biuro@kasafiskalna.com
tel.: 22 7501582

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu